REPORT: Kopřivná season closing 2022

Poslední říjnový prodloužený víkend patřil pořádnému ježdění na Kopřivné. Ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a Bike Parkem Kopřivná jsme pořádali poslední větší akci v letošním roce, Den na kolech s MSK 2022. A bylo to super!

DSCF0275

DSCF0182

Vlastně by to asi ani nemohlo být ideálnější. Prodloužený víkend a předpověď hezkého počasí nabízely, že by to mohla být parádní tečka za letošní sezónou. Toho se snažila využít spousta bikerů a bikerek, kterých na Kopřivnou dorazilo opravdu hromada! Dospěláci, děti na odrážedlech, začátečníci, ostřílení letci, holky, kluci, prostě byli tu všichni! A cíl byl jasnej! Nabouchat tam co nejvíce jízd, než se areál uzavře a začne připravovat na tuhou zimu.

DSCF0213

Opravdu mile nás překvapilo 140 závodníků, kteří se rozhodli poprat se o vítězství na nejdelším místním trailu, na FunTrailu. Přes pět minut dlouhá pumpovačka s nekonečným šlapáním potrápila snad úplně všechny startující. Rozhodně to nebylo zadarmo!

DSCF0102

DSCF0086
DSCF0065

Králem Fun trailu se letos stal opět Martin Moško, který celou dráhu proletěl v čase 5:26.

DSCF0199 2

Mimo FunTrail si závodění vyzkoušeli i ti úplně nejmenší. Děti od dvou do pěti let se mohly sklouznout v místní skill zóně, kde na ně čekalo několik zákeřných zatáček a finální rock garden. Rodiče fandili, spíkr křičel a hecoval a děti makaly co to šlo. Ještě aby ne, když pro ně byly připraveny medalie a parádní ceny.

DSCF0034
DSCF0040

Skákalo se do dálky, jezdily se neskutečně dlouhý manuály, pro děti byly připravený různý soutěže, malování na obličej, skákací hrad a jako bonus večer zahrál Mirai Navrátil.