MAXXIS PLÁŠŤ SHORTY 29X2.40WT KEVLAR 3CG/DH/TR
Neohodnoceno
ETB00265900
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Po letech shromažďování dat a zpětné vazby od našich závodníků Světového poháru ve sjezdu a enduro je model Shorty pro rok 2021 zcela nový. Rozložení výstupků bylo změněno tak, aby se zlepšila trakce na mokru, výkon v zatáčkách a schopnost odvádět bláto. Užší plášť o velikosti 2,40” zlepšuje průchodnost rámu a vidlice, když se věci opravdu zvrtnou, a snižuje hmotnost.
Vlastnosti
Platforma SHORTY
* Specifikace a ceny se mohou změnit bez udání důvodu. Obrázky produktů jsou pouze orientační.
Dlouhý popis MAXXIS PLÁŠŤ SHORTY 29X2.40WT KEVLAR 3C MAXXGRIPP DH TUBELESS READY (ETB00265900)
Technologie 3C MAXXGRIPP/DH/TUBELESS READY
Průměr 29"
Ochrana DH
ETRTO 61-622
Šířka 2.40WT
Hmotnost 1286 g
TPI 60x2
Směs pláště 3C MAXXGRIP
Kód dodavatele: 00082885
Doplňkové parametry
Kategorie: MAXXIS Shorty
EAN: 4717784038810
Šířka pláště: 2.4"