Hledáme posilu do FDF SHOPU

NECHCEŠ SE PŘIDAT DO NAŠEHO FDF SHOPU?

hledame posilu

Hledáme posilu do našeho týmu. Pokud by ses chtěl stát součástí mladé a progresivní firmy, která se pohybuje v cyklistice, zabývá se prodejem, distribucí,  organizací akcí, vymýšlení různých zajímavých a netradičních projektů, potom neváhej a čti dál. Rádi vymýšlíme a zkoušíme nové věci, nebojíme se výzev a snažíme se neustále posouvat vpřed.

Do našeho týmu právě hledáme člověka, který by se ujal pozice online/offline prodejce, pomáhal nám s komunikací se zákazníky, nebál se reklamací a řešení nejrůznějších problémů, byl kreativní a třeba i uměl sepsat pár řádků textu na náš web a eshop. 

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

 • prodej a starost o zákazníky na showroomu
 • prodej a starost o zákazníky pomocí emailu a telefonu
 • administrace eshopu
 • řešení reklamací
 • pomoc se zajištěním a organizací akcí 


CO POŽADUJEME?

 • základní znalosti a orientaci v cyklistickém prostředí 
 • být technicky založený
 • pečlivost a svědomitý přístup
 • zodpovědnost za svěřené úkoly
 • schopnost organizace práce
 • týmovou práci
 • ochotu učit se novým věcem


CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

 • práci na plný úvazek v Olomouci
 • příjemný kolektiv pohodových lidí
 • slevy na produkty za našeho portfolia
 • přísun dobré kávy :)
 • spoustu nových a zajímavých výzev

 

V případě zájmu nám prosím napište a posílejte své životopisy na katerina@fdfbikeshop.cz

DSCF4163